biuro@ivg.com.pl
Ogródki 4 / 3, 44-200 Rybnik, Polska
biuro@ivg.com.pl
Ogródki 4 / 3, 44-200 Rybnik, Polska

Follow us:

biuro@ivg.com.pl

Odzyskiwanie płynności finansowej poprzez skuteczne oddłużanie oraz antywindykację w Rybniku

Antywindykacja oraz oddłużanie na Śląsku

Skuteczne oddłużanie w Rybniku

FIRMA ANTYWINDYKACYJNA NA ŚLĄSKU

Nie możesz sobie poradzić z ilością długów? Wierzyciele nie dają Ci spokoju? Czas na działania antywindykacyjne. Oferujemy pomoc przy tzw. upadłości konsumenckiej. Ponadto, badamy zasadność roszczeń wierzycieli, prowadzimy ewentualne negocjacje.

Podejmujemy wszelkie działania zmierzające do tego byś mógł zacząć od nowa, bez strachu o przyszłość.

Nasze obustronne doświadczenie pozwala nam na tym bardziej skuteczne oddłużanie. Wszelkie podjęte przez nas działania są zgodne z literą prawa jak i skuteczne. Nasza kancelaria antywindykacyjna współpracuje tylko z najlepszymi adwokatami, radcami prawnymi.

TELEFON
+48 690 888 159
GODZINY PRACY BIURA:
Pn - Pt 7.30 - 16.00

Co to jest oddłużanie? Komu jest potrzebna antywindykacja?

SKUTECZNE ODDŁUŻANIE RYBNIK

Oddłużanie, czasem nazywane antywindykacją to proces pozbywania się długów. Jego efektem ma być skuteczne, oraz całościowe zniwelowanie długów. Stosowane są w nim narzędzia prawne, jednocześnie z doraźnymi. Przypominamy, że proces antywindykacji można prowadzić na własną rękę, jednak takie działania mogą przynieść skutki odwrotne do zamierzonych dlatego zachęcamy do powierzenia swojej sytuacji doświadczonemu Antywindykatorowi z naszej kancelarii antywindykacyjnej.

Proces antywindykacyjny wymaga często, dużo czasu i samozaparcia. Doświadczenie w pomocy dla zadłużonych, naszych adwokatów antywindykacyjnych pozwala na przejście tego czasu w komforcie, oraz bezpieczeństwie.

Kluczem do naszej skutecznej antywindykacji, jest kompleksowe zbadanie i przeanalizowanie sytuacji osoby zadłużonej. Dobieramy najskuteczniejsze rozwiązania, po konsultacji z zainteresowaną osobą i realizujemy nasz plan oddłużeniowy.

Sposoby skutecznej antywindykacji na Śląsku to:

– mediacje, przedsądowe negocjacje.
– zmniejszenie, zniwelowanie odsetek. Podważenie ich zasadności
– zmniejszenie realnego długu, kwoty do spłaty
– zwiększenie terminu do spłaty, rozłożenie na raty
sądowe umorzenie części lub całości zadłużenia
– przedawnienie długu
przeciwdziałanie procesu komorniczego, zatrzymanie komornika

Pomagamy, również w uzyskaniu upadłości konsumenckiej, jednakże ten krok to powinna być ostateczność. Wiąże się z nią wiele problemów a dłużnik w świetle prawa staje się osobą zależną od osoby trzeciej w dysponowaniu nie tylko swoim majątkiem, ale i na przykład pensją.

Call Now Button